NaSłupie.pl

Prezenty dla niego pełne inwencji

Prezenty dla niego

Prezenty dla niego

Kolejny krawat w nudnym wzorze, woda toaletowa numer trzy, uniwersalne kapcie, a co gorsza, czarne skarpetki. Takie upominki niejednokrotnie otrzymują od nas mężczyźni.

Pora zaskoczyć naszych mężów, ojców, synów, braci i kolegów. Niebanalny prezent nie musi być do bólu praktyczny. Może być (a nawet powinien) śmieszny, odważny, zjawiskowy lub po prostu miły. Nie musi być drogi. Najważniejsze, by to, co wręczamy naszym panom, wywołało szczery uśmiech na ich twarzach. Na tym polega przecież magia obdarowywania.

Kim on jest?

Prezenty dla niego to cały arsenał nietuzinkowych pomysłów. Jest ich mnóstwo. Zacznijmy jednak od istotnej informacji: kim jest mężczyzna, którego chcemy uszczęśliwić prezentem? Jakiego rodzaju relacje nas łączą, w jakim jest wieku, co lubi, jakie ma pasje? Po zebraniu danych przystępujemy to najprzyjemniejszego momentu: wytypowania i kupna upominku.

To, a może to?

W sklepie fototrendy.pl (w zakładce dla chłopaka) znajdą Państwo upominki dedykowane płci męskiej. Prezent ma być śmieszny? Papier toaletowy z zabawnym nadrukiem, mówiący i liczący otwieracz, a może dozownik do mydła w kształcie nosa? Mężczyźnie, który lubi gadżety, wybierzmy nietypową zapalniczkę, cyfrowy brelok lub lodowe kieliszki. Bardziej odważne prezenty dla niego to romantyczna gra dla dwojga albo świecące kości miłości. Tradycjonalista będzie zadowolony z ciśnieniowego korkociągu lub biurkowych piłkarzyków. Są to upominki oryginalne i niekonwencjonalne, dzięki czemu ryzyko, że nas mężczyzna otrzyma dwa takie same podarki są znikome.

Zakupy z wygodami

Jeżeli szukanie prezentów jest dla Państwa kłopotem i koniecznością, czas to zmienić. Niech kupowanie wreszcie zacznie sprawiać radość. Imieniny, urodziny, rocznice, święta, a może tak bez okazji – fajnie jest przygotować komuś prawdziwą niespodziankę. W dodatku prezenty dla niego możemy spokojnie wybrać, siedząc sobie wygodnie w ulubionym fotelu. To znacznie przyjemniejsze niż gorączkowe bieganie po sklepach. Potem pozostaje już tylko chwila odpakowania prezentu. Zaskoczenie, śmiech, wzruszenie – takich emocji z pewnością nie zabraknie.

 

 

Tagi: , , , ,

© 2016 - 2022 NaSłupie.pl